Malé radosti

22:48


Po kratšej pauze vám posielam zopár fotiek  pre radosť. No nie sú rozkošní? 
Koľkokrát som sa pýtala samej seba, bolo mi to treba pri dvoch deťoch, pes a ďaľšie starosti? 
Ale aj keď je s nimi veľa roboty, robia radosť...

Naša Mary... no odoláte takémuto pohľadu?


Biba

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Tolko radosti co pes, ti neda nic :) Mery je krasotinka. Jack Russell ti jej da este viac, to je cisty blazen ba baterky :)) tie ostatne su cie?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to máš pravdu je ako na baterky, ale super k deckám, stále sa hrajú...náš je len Jack, ostatné sú rôzne, čo sme stretli :)

   Odstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. psíkov nikdy neberiem ako starosť :) je to potešenie. sú ako deti, nemôžeme ich odložiť, lebo ich milujeme, aj keď zlostia a vyžadujú pozotrnosť :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak to je pravda ani deti nemôžem odložiť :))))) sú moje a aj keď ma hnevajú ich milujem a našu Merinku by som tiež už nedala preč :)

   Odstrániť
 4. Ja mám yorkiho tretí rok, v podstate od jeho 8 týždna. Bolo čo učiť od malička, ale nedala by som ho za nič na svete. Aj ked je ubrechaný, obhrýza mi moje obľúbené cook časopisy, mužovi papuče a v poslednom čase asi čo príde. Vadia mu deti, bycikle, kolobežky, vôbec nieči hlas, breše či niekoho vidí alebo aj na nič a nikoho :-DD. No a už 5 mesiacov máme civavu, ročnú, od známych. Dobré stretnutie dvoch uštekaných - ale nie je to také hrozné, akurát režim majú uplne odlišní. yorki si rád pospí, tak ako ja, civava ma ráno budí o pol 8... OMG...no bolo by čo písať :-). Podstata je asi tá, že sú moje všetko. A tvoj psíček je rozkošný tiež...žeby som si našla....ooo nie, nie, už dakujem :-)).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. A ešte dodám, že yorki má epilepsiu, chudáčik, trápim sa v danej chvíli s ním...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tý sú ale nádherný! Jeden rozkošnejší ako druhý :)

  OdpovedaťOdstrániť

hand-made návody

Celkový počet zobrazení stránky

Top kulinárske blogy

Subscribe